Prati ovaj model
Ostale fotke
Prati ovaj model
Ostale fotke
Imam problem sa instrument tablom na ladi 111, ne radi osvetljenje i lampica za svetla, osiguracibsu uredu kao i sijalice koje sam ispitao i rade. Takodje se desava da ventilator u kabini nekad radi, a nekad ne. Ako ima neko iskustva ili ideju sta bi moglo biti neka pise?
04. Maj 2019.
Imam problem na ladi 111, u pitanju je instrument tabla, ne radi mi osvetljenje i lampuca svetala, proverio sam osigurace svi su dobri, skidao imstrument tablu sijalice su ok, tako da nemam vise ideja sta moze biti? Ako neko ima ideju neka javi
04. Maj 2019.
vozim ladu 111 i oseca mi se benzin u kabini dali mi neko moze reci kako da resim ovaj problem
03. Maj 2018.
Ovo ti je za Samaru, ali možda pomogne
'lada-klub.com/viewtopic.php?f=9&t=1787'
To fora kao za Alfu...ako nema ulja ispod alfe onda nema ni u motoru 🤣
Imam ladu111 2005g 15 16v i u poslednje vreme auto je na plinu poceo da stvara detonacije i blago trza do cega bi to moglo biti
21. Jan 2018.Ako je samo na plinu onda je loša plinska smeša . Ako ne valja ni benzin onda može da bude cela elektrika (svećice, kablovi, bobina, modul paljenja) plus gluposti sa crevima .
Proveri kablove,meni se je to desavalo na malim obrtajima da pocne onako da cima dok i da trokira
MOLIM POMOC. NEMAM GRIJANJE NIKAKO AUTO JE LADA 111 2002 GOD. STALNO JE NA HLADNOM,POSTOJI LI MOGUCNOST DA SE RUCNO PREBACI KLAPNA NA TOPLO I GDJE SE ONA NALAZI. HVALA
21. Sep 2017.Lada 111 ima elektronsku regulaciju temperature u kabini. Napred na komandi namestiš željenu temperaturu u C, a računar meri preko senzora stvarnu temperaturu i preko elektromotora pomera klapnu tako da u kabini bude baš ono što si namestio na komandi. Kvar je obično na motorčetu koje pomera klapnu,...Pročitaj više
moye li mi neko pomoci hitno je. gdje se nalayi broj motora kod Lade 111 2002 god. hvala
04. Aug 2017.
Moraces da iscupas kutiju od filtera za vazduh i uz pomoc ogledalca da ga pronadjes na bloku motora.
Tako je bilo na mojoj ladi 111 sa 16v motorom.
Idiotsko mesto za broj motora :)
Kada sam je prvi put registrovao trazili su broj dobrih 20 minuta.
skoro sam kupio ladu 111 2004 god. presao oko 3000 kilometara i ima sekvent plin a pitanje je kako je moguce da laganije voznje nikako ne prelazi 5,5 litara litara plina na 100 km.da li jos neko uziva u tako maloj potrosnji plina
24. Mar 2017.Cudno, veoma cudno. Kako si merio potrosnju?
Tebi se ne isplati uopste da vozis na plin, jer benzina bi ti trosio manje od 5l
vrlo jednostavno izmjerim potrosnju jer plin sipam uvijek na istoj pumpi punu bocu presao sam oko 3000 kilometara od kada sam je kupio sa ugradjenim sekvent plinom marke lovato poslednje mjerenje 264 kilometra 14 litara plina je stalo i nemam razloga da izmisljam jer sam debelo iznenadjen tako malom...Pročitaj više
Molim za savet, kupio sam ladu 111 1.6 benzin pre tri dana i već imam problem. Svaki put kada stanem i stisnem papučicu kočnice ona se ugasi, onda upalim, vozim ali do sledećeg stajanja.Da li znate šta je u pitanju i koliko će me to koštati? Takođe na kontrolnoj tabli mi gori narandžasta lampica (kjuč) zaista se ne razumem pa mi je savet neopodan. Hvala unapred
07. Mar 2017.Pa trebalo je o svemu tome ranije razmislati. Iskreno mislim da je kvar ceo auto. Ne znam koja te muka natera da ga kupis. Moguce da je struja (regler ili alterbator) ili step motora ili svecicei kablovi. Ja bi ga odmah stavio na oglas jer mislim da ce te mnogo skupo kostati posedovanje tog auta. Pr...Pročitaj više
Najbolje da se raspitaš dole, vidim da su se već javljali ljudi sa istim problemom 'www.lada-klub.com/viewtopic.php?p=67602&sid=9044328a332018b69b000bc281b85cd0'
vozio sam Ladu 111 sa motorom 1,5 ukupno oko 262000km (dok je nisam slupao), i bio sam veoma zadovoljan, tako da ne verujem da je neki skup i velik kvar. Malo je majstora koji poznaju Lade, i imaju odgovarajuća znanja i dijagnostički instrument za njih. Čim je upaljena sijalica na tabli, znači da po...Pročitaj više
Imam problem sa ladom 111,gubi struju ....tacnije gubi struju na onom kodu pored kontakt brave gde ima ona crvena lampica...kad sija ta lampica cuje se pumpa benzinska i auto upali...a kad nema te lampice nece ni da cuje...zna li neko u cemu je problem???hvala unapred...
14. Jan 2017.