Prati ovaj model
Ostale fotke
Prati ovaj model
Ostale fotke
Mali gradski auto. Pregledan. Lak za odrzavanje..1.4 motor izuzetno zivahan i odlicno nosi svoju tezinu. Zvucna izolacija dobra. Volan lak. Odlicna kratka i duga svetla.
Malo tvrdje kvacilo. Nizak krov na zadnjoj klupi. Malo brze rdja.
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Nije los autic, samo limarija je malo zeznuta, brzo popusti...
limarija...
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
tako jak motor u tako maloj šasiji :) 1,5td ufff kao zmija
nemogu da mu nadjem onaj zupcanik koji pokrece Pinjol za kilometar sat :(
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Zvrk mali..ide super malo trosi a odrzavanje kao za malo bolju biciklu
Tvrda poprilicno, oseca svaku rupu pa zbog tolikog treskanja se i plastike unutra olabave i one pocnu da krckaju i skripucu..
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
1.0 ohv motor ide kao zmaj ne kvari se,lako pali,malo trosi jeftin za odrzavanje exstra.Moj prvi autic....
Kao i svaki malisan,gepeka nigde a i pozadi nista bolji.Pregazilo ga vreme.
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
pouzdan,odrzavanje jeftino
limarija,mada je moj garaziran pa za auto koji je star 30 god. i nije toliko lose.
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Jako zahvalan auto.
Limarija i malo veca potrosnja sa motorom 1.2ohc
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Sjajan auto za nase uslove,komforniji od juga a za odrzavanje su isti.Mali potrosac, izdrzljivi motori.
Limarija, ali kad se ulozi u nju malo moze da sluzi lepo.Ako se ugradi plin malo ne pristupacni prilazi alternatoru, svecicama,...
Sajt Mojagaraza.rs koristi Cookie-je (kolačiće) da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazao personalizovan sadržaj i reklame, i omogućio druge funkcionalnosti koje sajt ne bi mogao da obezbedi bez cookie-ja (kolačića). Daljim korišćenjem sajta prihvatate Cooki-je (Kolačiće). Saznajte više o Cookie-jima (kolačićima) ovde.
Nažalost, Ford se iz tog perioda nije naučio pameti po pitanju zaštite od rđanja. Mada, pretpostavljam da to njima ne pogađa baš prodaju novih automobila, ali zato pogađa vrednost starijih polovnjaka kakve prosečan vozač u Srbiji kupuje. Ali uostalom, to je naš problem, oni nisu ni predvideli da se ...auto vozi 20 ili 25 godina...Pročitaj više
Razlog za prijavu korisnika