Ljudi ovo moram da podelim sa vama..ja sam iz Bg-a i danas sam odvezao zenu i dete kod nekih rodjaka u Temerin..ali posto je na mojim kolima istekla registracija isli smo sa korsom inace 1.4 60ks i kada sam ih ostavio krenem nazad da BG i aj kao iz dosade da vidim koliko moze da ide..kapiram 140-150 medjutim 170 i jos moze..ja u soku i neverici mislim sat laze sto posto usporim upalim navigaciju na telefonu i probam opet.. 170 😊 ja sam odusevljeeeen...
Jesi klosar majke mi..pa dodji ako imas muda tako da hakujes tudje profile i reci mi to u lice majmincino jedna..da te razbijem kao picku..slepce nevaspitani ona je majka jednog malog deteta..dabogda ti komsija heftao zenu kad god odes na posao .i . 😃 slepce usrani..
A i vi admini svaka vam cast..sajt vam ne vodi niko..ajde ga lepo ugasite i to je to..posto vas zabole za njega..jer ovaj kreten vec danima pise gluposti..
JA SAM IMAO 14S 90G.VUKAO SAM PRIKOLICU KONSTANTNO SA NJOM,JAKO MALI POTROSAC BRZ ISTARTAN.IMAO SAM JE 7_8GODINA I PRESLI SA NJOM PREKO 250000.I BAS MI JE ZAO STO JE PRODO
Imao sam Corsu 1.0 1990 god ugradio sam u nju plin i godisnje prelazim min 15000km, potrosnja je mala sa bocom od 34 lit predjem od 430km u gradu do 500 km na otvorenom. imam problem sa strujom, platinska dugmad mi brzo crkavaju, prosto izgore. isao sam kod raznih majstora i oni kao nesto nameste i za par meseci opet problem, onda sam sam poceo da menjam platinsku dugmad od nemackih, italijanskih i na kraju turskih, koji su najjeftiniji i najduze mi traju. (a prethodno sam izmenjao i kapu i ruku... i kondezator i kablove, svecice, bobinu). sta mi je potrebno da ugradim elektronsko paljenje? pre e korse vozio sam 84 god 1.2 i taj motor cuvam da kada ovaj zakaze da ga zamenim, da li je isti menjac za corsu 1.2 i 1.0?Pročitaj više
1.3i 89 imamo je 18 godina. Nemam reci o automobilu, super je osica. Kida kako ide posle toliko godina. Presla je nekih 200000, motor je ok. Trosi oko 10l, a na otvorenom 7-8. Limarija je radjena pre 2 godine.
Zaboravio sam reći da je moja Corsa proizvedena 1983 godine,Predhodni motor je bio 1,2.Pošto je trebalo na tom motoru da radim generalnu,izračunao sam da mi je isplativije da kupim drugi motor.2008 sam uvezao motor 1.4 tj.skinut sa Corse proizvedene 1992 godine i ocarinjen.
Ja imam ovaj automobil (1987. godiste, 1,3 ccm3, 5 brzina) kupio sam ga pre nekih 5-6 godina od prvog vlasnika i ugradio mu plin. Radim redovno servise i nemam problema (bukvalno sipam i ne mislim). Svake godine idem sa njime na more i u proseku prelazim godisnje oko 15000 km. Prosecna potrosnja na otvorenom je oko 7 litara plina a u gradskoj voznji ga nikada nisam ni testirao, bukvalno zaboravim kada sam tankirao. Prosto receno zmija od automobila, kako na ravnom putu tako i na usponima. Jedini... problem koji sada imam jeste limarija, pragovi i rubovi vrata, tako da sam sada u akciji da to sredim. Ukoliko neko ima informacije gde mogu da se nadju povoljno ovi delovi bio bi mu zahvalan na pomoci.Pročitaj više
ako te interesuju neki delovi za korsicu, imam ih na lageru. od limarije nemam nista. Moja preporuka ti je da stavis malo deblji lim na rubove, i da mu svake dve godine radis zastitu odozdo.
Odradjena limarija, Jos danas da se odradi farbanje i Corsica ce da bude kao nova. Za dva tri dana ide na servis, dubinsko pranje sedista i tapacirunga pa palim na more.......Ako stignem postavicu fotografije kakva je bila pre a kakva je sada posle restauracije...
Nasledio sam ga od ćaleta. Auto je prvo bio na rent-a-caru i tu je prešao skoro 100.000 a onda je imao udes i ćale ga je kupio izlupanog. Sredio ga je, utegao kod dobrog majstora i od tad sam prešao još skoro 200.000 km. I dalje ga vozim, registrovao ga bez problema, malo kočnice zezaju ali ništa strašno. Potrošnja u gradu je oko 7-8 litara, morao bih malo da sredim motor ali se nema para. Na otvorenom putu hoće i 140 ali ga retko teram tako brzo. Zahvalan, odličan za parkiranje, svuda se provuč...e. Što se tiče prodaje, nema teoretske šanse da se tako nešto desi. Kad bude lipsao skroz, ostaviću ga ispred zgrade, čisto da bih mogao da ga gledam svaki dan.Pročitaj više
Dragane, hajde molim te parkiraj tvoju Corsu u MojuGarazu. Mozes da opises i das ocenu tvom automobilu. Tada ce i drugi korisnici moci da te kontaktiraju. Pozdrav
Sajt Mojagaraza.rs koristi Cookie-je (kolačiće) da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazao personalizovan sadržaj i reklame, i omogućio druge funkcionalnosti koje sajt ne bi mogao da obezbedi bez cookie-ja (kolačića). Daljim korišćenjem sajta prihvatate Cooki-je (Kolačiće).
Saznajte više o Cookie-jima (kolačićima) ovde.
Jesi klosar majke mi..pa dodji ako imas muda tako da hakujes tudje profile i reci mi to u lice majmincino jedna..da te razbijem kao picku..slepce nevaspitani ona je majka jednog malog deteta..dabogda ti komsija heftao zenu kad god odes na posao .i . 😃 slepce usrani..
Razlog za prijavu korisnika
A i vi admini svaka vam cast..sajt vam ne vodi niko..ajde ga lepo ugasite i to je to..posto vas zabole za njega..jer ovaj kreten vec danima pise gluposti..
Razlog za prijavu korisnika
Cim nekome nesto ne odgovara odma cajger laze...A hvala bogu GPS isto laze ;)
A za ovog Ludaka nemam reci...
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Prodajem dasku (policu) za gepekt Corsa A , B. ocuvana, 0642898973
07. Maj 2013.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiJA SAM IMAO 14S 90G.VUKAO SAM PRIKOLICU KONSTANTNO SA NJOM,JAKO MALI POTROSAC BRZ ISTARTAN.IMAO SAM JE 7_8GODINA I PRESLI SA NJOM PREKO 250000.I BAS MI JE ZAO STO JE PRODO
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Vrlo dobar auto sa vrlo malo ulaganja ide kao zmaj!
11. Jul 2012.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiĆao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Imao sam Corsu 1.0 1990 god ugradio sam u nju plin i godisnje prelazim min 15000km, potrosnja je mala sa bocom od 34 lit predjem od 430km u gradu do 500 km na otvorenom. imam problem sa strujom, platinska dugmad mi brzo crkavaju, prosto izgore. isao sam kod raznih majstora i oni kao nesto nameste i za par meseci opet problem, onda sam sam poceo da menjam platinsku dugmad od nemackih, italijanskih i na kraju turskih, koji su najjeftiniji i najduze mi traju. (a prethodno sam izmenjao i kapu i ruku... i kondezator i kablove, svecice, bobinu). sta mi je potrebno da ugradim elektronsko paljenje? pre e korse vozio sam 84 god 1.2 i taj motor cuvam da kada ovaj zakaze da ga zamenim, da li je isti menjac za corsu 1.2 i 1.0? Pročitaj više
16. Jan 2012.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiGreska u kucanju, umesto imao sam, treba da pise IMAM
Razlog za prijavu korisnika
0,4mm zazor kontakta za palenje a nisam siguran ali mozda su isti mjenjaci, snaga motora nije nesto puno veca tako da bi trebali biti isti.
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
1.3i 89 imamo je 18 godina. Nemam reci o automobilu, super je osica. Kida kako ide posle toliko godina. Presla je nekih 200000, motor je ok. Trosi oko 10l, a na otvorenom 7-8. Limarija je radjena pre 2 godine.
10. Jan 2012.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
Potvrdimoj trosi 7 do 8 litara po gradu a na otvorenom 6 do 6.5 litara mali potrosac nema sta
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Zaboravio sam reći da je moja Corsa proizvedena 1983 godine,Predhodni motor je bio 1,2.Pošto je trebalo na tom motoru da radim generalnu,izračunao sam da mi je isplativije da kupim drugi motor.2008 sam uvezao motor 1.4 tj.skinut sa Corse proizvedene 1992 godine i ocarinjen.
10. Dec 2011.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiĆao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Ja imam ovaj automobil (1987. godiste, 1,3 ccm3, 5 brzina) kupio sam ga pre nekih 5-6 godina od prvog vlasnika i ugradio mu plin. Radim redovno servise i nemam problema (bukvalno sipam i ne mislim). Svake godine idem sa njime na more i u proseku prelazim godisnje oko 15000 km. Prosecna potrosnja na otvorenom je oko 7 litara plina a u gradskoj voznji ga nikada nisam ni testirao, bukvalno zaboravim kada sam tankirao. Prosto receno zmija od automobila, kako na ravnom putu tako i na usponima. Jedini... problem koji sada imam jeste limarija, pragovi i rubovi vrata, tako da sam sada u akciji da to sredim. Ukoliko neko ima informacije gde mogu da se nadju povoljno ovi delovi bio bi mu zahvalan na pomoci. Pročitaj više
29. Nov 2011.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiImam odlicnog majstora i blizu mi je Novi Sad.....ja sam u Zrenjaninu tako da mi puno znaci tvoja pomoc....Havala ti u svakom slucaju!
Razlog za prijavu korisnika
ako te interesuju neki delovi za korsicu, imam ih na lageru. od limarije nemam nista. Moja preporuka ti je da stavis malo deblji lim na rubove, i da mu svake dve godine radis zastitu odozdo.
Razlog za prijavu korisnika
Odradjena limarija, Jos danas da se odradi farbanje i Corsica ce da bude kao nova. Za dva tri dana ide na servis, dubinsko pranje sedista i tapacirunga pa palim na more.......Ako stignem postavicu fotografije kakva je bila pre a kakva je sada posle restauracije...
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Nasledio sam ga od ćaleta. Auto je prvo bio na rent-a-caru i tu je prešao skoro 100.000 a onda je imao udes i ćale ga je kupio izlupanog. Sredio ga je, utegao kod dobrog majstora i od tad sam prešao još skoro 200.000 km. I dalje ga vozim, registrovao ga bez problema, malo kočnice zezaju ali ništa strašno. Potrošnja u gradu je oko 7-8 litara, morao bih malo da sredim motor ali se nema para. Na otvorenom putu hoće i 140 ali ga retko teram tako brzo. Zahvalan, odličan za parkiranje, svuda se provuč... e. Što se tiče prodaje, nema teoretske šanse da se tako nešto desi. Kad bude lipsao skroz, ostaviću ga ispred zgrade, čisto da bih mogao da ga gledam svaki dan. Pročitaj više
23. Nov 2011.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiĆao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Ima nekih koje imaju i 5-u. :)))))
14. Nov 2011.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiĆao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
ODLICNA JE JA SAM SA MOJOM KORSOM PRE MESEC DANA ISAO U NEMACKU ,BEZ IKAKVI PROBLEMA1470 KM U JEDNOM PRAVCU,STA RECI ,POTROSNJA7 L GASA
19. Okt 2011.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiDragane, hajde molim te parkiraj tvoju Corsu u MojuGarazu. Mozes da opises i das ocenu tvom automobilu. Tada ce i drugi korisnici moci da te kontaktiraju. Pozdrav
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Sajt Mojagaraza.rs koristi Cookie-je (kolačiće) da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazao personalizovan sadržaj i reklame, i omogućio druge funkcionalnosti koje sajt ne bi mogao da obezbedi bez cookie-ja (kolačića). Daljim korišćenjem sajta prihvatate Cooki-je (Kolačiće). Saznajte više o Cookie-jima (kolačićima) ovde.