Vec duze me muci sledeci problem.
Automobil ima pun rezervoar. Dam kontakt. Tako skala i pokaze. Upalim ga normalno. I odmah posle toga pocinje da vraca skalu za gorivo, da trza stuca i ugasi se posle 10-20 sekundi.
Bilo bi idealno da možeš da probaš da montiraš neku drugu pumpu za gorivo, polovnu sa otpada i da vidiš da li je problem u tome, a da prethodno napraviš dogovor sa prodavcem sa otpada da ne moraš da kupiš pumpu ukoliko nije problem u njoj. Svestan sam da je mala mogućnost da će ti neko dati pumpu na... probu, ali ništa ne košta da ih pitaš.Pročitaj više
Kupio bih neki auto za 500tinak evra za vozikanje po selu, da vozim materijal i tako to. U uzem krugu su mi corsa b, ford fiesta 90 i neko godiste i nesto slicno. Da je benzin do 1.4. Neka je malo i truo nema veze, potrajace 3-4 godine. Bilo bi dobro da ima dobar trap. Ako ima nesto slicno predlozite.
zupcasti sa spanerima oko 3000. ako ces da menjas vodenu pumpu 2000, filteri su svi zajedno oko 1000 i ulje zavisi koje sipas, ja koristim mobilovo kantica od 4l je oko 2300 din i to je to.... kod mene je 1.4nz motor....
zupcasti sa spanerima oko 3000, svi filteri oko 1000, ako ces da menjas vodenu pumpu ona je oko 2000 i ulje ... ja koristim mobilovo kantica od 4l je oko 2300 din
Fuel consumption (economy) - urban 9.1 l/100 km.Edit data of this car
Fuel consumption (economy) - extra urban 5.4 l/100 km.Edit data of this car
Fuel consumption (economy) - combined 7.2 l/100 km. To je iz fabrike opel sto se tice plina oko 2-3 litre manje
Slađane, zdravo! Ja sam osoba koja je zadužena za odražavanje i razvoj sajta Moja Garaža. Vidim da si probao da postaviš pitanje i ostaviš utisak, ali deluju nekompletni. Je l si imao nekih problema pri korišćenju sajta ili si možda nešto isprobavao? :)
Imam jedno pitanje ako moze neko HITNO DA MI ODGOVORI:
Koje svecice koristi ovaj auto, benzinac, 1.3 motor, ohc (valjda), 1987 god???
Ako moze oznaka, model, i koji brend se polazao najbolji???
Sajt Mojagaraza.rs koristi Cookie-je (kolačiće) da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazao personalizovan sadržaj i reklame, i omogućio druge funkcionalnosti koje sajt ne bi mogao da obezbedi bez cookie-ja (kolačića). Daljim korišćenjem sajta prihvatate Cooki-je (Kolačiće).
Saznajte više o Cookie-jima (kolačićima) ovde.
Da dodam. Kazaljku goriva vrati na pola. I ako se dodaje gas. Moze da se vozi. Skalu nece vratiti. I cim treba da se auto zaustavi. Ugasi se.
Razlog za prijavu korisnika
Bilo bi idealno da možeš da probaš da montiraš neku drugu pumpu za gorivo, polovnu sa otpada i da vidiš da li je problem u tome, a da prethodno napraviš dogovor sa prodavcem sa otpada da ne moraš da kupiš pumpu ukoliko nije problem u njoj. Svestan sam da je mala mogućnost da će ti neko dati pumpu na... probu, ali ništa ne košta da ih pitaš.Pročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Postaje tesko naci delove za ovaj autic.
Sta sam zaboravio da kazem. Cim upalim auto. Pozicije napred, i svi migavci slabo svetle tj tinjaju.
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Kupio bih neki auto za 500tinak evra za vozikanje po selu, da vozim materijal i tako to. U uzem krugu su mi corsa b, ford fiesta 90 i neko godiste i nesto slicno. Da je benzin do 1.4. Neka je malo i truo nema veze, potrajace 3-4 godine. Bilo bi dobro da ima dobar trap. Ako ima nesto slicno predlozite.
11. Feb 2020.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiImam ja golfa trojku ako te zanima
Razlog za prijavu korisnika
Imam golfa trojku ako ti odgovara
Razlog za prijavu korisnika
Koji motor?
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
potrosnja 12l da nije malo mnogo
25. Mar 2018.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiĆao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
pozdrav,imam corsu a 1992.god 1.4 61kw (s14se) pa me interesuje koliko kostaju otprilike delovi za veliki servis?
12. Mar 2018.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiNe vise od 80e..a otkud 61kw..zar nije bio od 40kw i 55kw..
Razlog za prijavu korisnika
zupcasti sa spanerima oko 3000. ako ces da menjas vodenu pumpu 2000, filteri su svi zajedno oko 1000 i ulje zavisi koje sipas, ja koristim mobilovo kantica od 4l je oko 2300 din i to je to.... kod mene je 1.4nz motor....
Razlog za prijavu korisnika
zupcasti sa spanerima oko 3000, svi filteri oko 1000, ako ces da menjas vodenu pumpu ona je oko 2000 i ulje ... ja koristim mobilovo kantica od 4l je oko 2300 din
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Kupio sam skoro corsu A 86 god 1.0 motor. Interesuje me koje ulje ide u nju? Pozdrav
06. Feb 2017.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiGM opelovo sae 80. Ja vozim 1.4 swing 1992. prezadovoljan sam. limarija im je slaba tacka ali motor perfektan
Razlog za prijavu korisnika
Sta bre sae 80, jesi krsten?
Sipaj 10w40
Razlog za prijavu korisnika
Hahahah:))
10W-40 sipaj.
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Moze li mi neko reci koliko trosi korsa a gsi 1.6, koliko plina na 100km i koliko benzina na 100km. hvala svima unapred.
06. Aug 2016.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiTrpoši oko 10l plina u proseku.
Razlog za prijavu korisnika
Fuel consumption (economy) - urban 9.1 l/100 km.Edit data of this car
Fuel consumption (economy) - extra urban 5.4 l/100 km.Edit data of this car
Fuel consumption (economy) - combined 7.2 l/100 km. To je iz fabrike opel sto se tice plina oko 2-3 litre manje
Razlog za prijavu korisnika
Hvalaaaa!
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Koliko ima u srbiji opel korsu a da su lepo sredjene???
17. Maj 2016.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiImam ja korsu b, mozes je videti na mom profilu.
Inace ja preferiram teznju ka fabrickom izgledu i stanju, ali cenim svaciji trud svakako. :))
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Moj raritet. ..
17. Maj 2016.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiA dje je
Razlog za prijavu korisnika
Kako da stavim slike? ?
Razlog za prijavu korisnika
Evo i jedne od slika 'www.mojagaraza.rs/raritet-4
'Baš je nesvakidašnjeg izgleda... svaka čast!
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Opc
12. Maj 2016.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiSlađane, zdravo! Ja sam osoba koja je zadužena za odražavanje i razvoj sajta Moja Garaža. Vidim da si probao da postaviš pitanje i ostaviš utisak, ali deluju nekompletni. Je l si imao nekih problema pri korišćenju sajta ili si možda nešto isprobavao? :)
Razlog za prijavu korisnika
Nisam imao problema oko korišćenju sajta
Razlog za prijavu korisnika
Sta treba upisati u mane automobila??? Hvala
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Imam jedno pitanje ako moze neko HITNO DA MI ODGOVORI:
26. Aug 2015.Koje svecice koristi ovaj auto, benzinac, 1.3 motor, ohc (valjda), 1987 god???
Ako moze oznaka, model, i koji brend se polazao najbolji???
Hvala unapred :)
Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiUzmi BOSCH svecice, univerzalne i dobar si :)
Razlog za prijavu korisnika
Univerzalne odgovaraju na svaki auto? Nema nista u jacini, broju navoja i sl?
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Sajt Mojagaraza.rs koristi Cookie-je (kolačiće) da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazao personalizovan sadržaj i reklame, i omogućio druge funkcionalnosti koje sajt ne bi mogao da obezbedi bez cookie-ja (kolačića). Daljim korišćenjem sajta prihvatate Cooki-je (Kolačiće). Saznajte više o Cookie-jima (kolačićima) ovde.