MojaGaraza - RAZNO Uvoz iz inostranstva (2013 - ) | MojaGaraža MojaGaraza - RAZNO Uvoz iz inostranstva (2013 - ) | MojaGaraža

Pronađi automobil

7 vozača ga je parkiralo
Nema ocena
N/A
  • Cena/Kvalitet:
    N/A
    Komfor:
    N/A
  • Održavanje:
    N/A
    Potrošnja:
    N/A
  • Pouzdanost:
    N/A

Tovarna avtomobilov Maribor

07. Jun 2020.

Gde mogu naci desni far za kamion iveko eurokargo 1997 godiste

24. Maj 2020.

Motor je u pitanju, elem, fali mi plocica na ramu i nece da me puste da prodjem tehnicki, ima neka solucija da mi naprave neku laznu ali ja ne zelim da posle imam problema sa tim, nego hocu da promenim ram, e sad koja je procedura posto sam nasao jedan na kupujemprodajem, ali lik je iz lazarevca i meni se iskreno ne ide tamo vec bi da mi ram posalje brzom postom, e sad kako da odradim prevod i kupoprodajni ugovor pod uslovom da ja ne idem tamo?

27. Mar 2020.

POSTOVANI,MOLIM VAS ZA SAVET. NEKI MANJI GRADSKI AUTO ZA SUPRUGU,AUTOMATIK,DIZEL ,OKO 3000/4000e. Nikada nisam imao automatik pa mi je svaki savet dobro dosao.

03. Dec 2019.
Boki Made in Serbia MG moderator 04. Dec 2019.

Neki Pežo 207 ili Citroen C3, oni imaju taj manje problematičan automatski menjač, ali samo dizel, pošto im se benzinci nisu nešto pokazali. Mada bi najbolje bilo da nauči da vozi sa ručnim menjačem, onda je izbor auta mnogo veći, a glavobolja oko menjača mnogo manja.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx

Kupio bih auto do 5000 eura. U neki da kazem uzi izbor su mi usli Audi A3, Fiat Bravo, Mercedes A i B klasa, Opel Astra H, pa mi treba savet koji auto da izaberem, s obzirom da prelazim godisnje oko 15000 km, a da nije preskup za odrzavanje, da nije potrosac veliki.

Hvala na pomoci

02. Aug 2019.
Vladan Popović 02. Aug 2019.

Mozda ce zvucati sad glupo preporucio bih ti ford mondea jer i ja vozim istog. 2008 god 2.0tdci imaces limuzinu komfornu, ne skupu za odrzavanje, pouzdan motor i kvalitet izrade na nivou pasata

Boki Made in Serbia MG moderator 02. Aug 2019.

Ovako nešto. Megan 3 1.5 dci, 90 ks. Siemens sistem ubrizgavanja, nema problema sa diznama, nema plivajući zamajac, vrlo ekonomičan, održvanje standard bez nekih skupocenih delova. Moderan auto, izuzetno dobar limarijski, udoban, prostran, registracija nije skupa... Za te pare po meni top ponuda
'www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14823753/renault-megane-15-dci-besprekoran'

Pogledaj 1 komentar
Učitaj još odgovora

Michelin crossclimate iskustva?

05. Feb 2019.
Boki Made in Serbia MG moderator 05. Feb 2019.

Mislim da se to ne isplati jer je skupa guma, a za zimu nije dobra. Za ostale sezone je ok, ali za zimu je samo prve, eventualno druge zime neki minimum, nakon toga je kao letnja... Više se isplati da kupiš dva para letnjih i zimskih i da ih menjaš prema sezoni nego ovo.

Koji turbo benzinski motori novijih generacija su se dobro pokazali? Čuo sam za problem kod TSi (ulje i lanac), BMW lanac i čuo sam da su T-Jet i Ecoboost dobri. Zanimaju me ostali Reno TCe, Pežo HP, Kia T-Gdi, Mazda i ostali

17. Jan 2019.
Boki Made in Serbia MG moderator 17. Jan 2019.

Dobar je 1.2 tce, 4 cilindra za razliku od drugih sličnih koji imaju 3. Fiatovi MultiAir su dobri. Tce prve generacije i MultiAir nemaju direktno ubrizgavanje pa samim tim ni probleme u vezi sa tim. Reno je prošle godine izbacio novi 1.3 tce koji je još bolji, bolje karakteristike ima i manje troši,...Pročitaj više

ISKUSTVA : Koji je auto najbolje uzeti sa 7 sedista, da je benzinac, oko 4000e? Touran,C4 grand picasso,Corola Verso........

08. Dec 2018.
Bojan Milic 08. Dec 2018.

Pravi auto za 7 putnika bi bio citroen C8 pezo 807,fiat ulyse...ista auta sa malim kozmetickim izmenama..u sustini psa automobil...klizna vrata ogromna..olaksavaju bili vadjenje deteta iz sedista ili ulaz odraslih putnika..u gradu nema problema sa parkiranjem izmedju 2 auta pa da ne mogu vrata da se...Pročitaj više

Učitaj još odgovora

S obzirom na cene goriva želim da kupim auto koji relativno malo troši. Prelazim oko 15k km godišnje, samo dizel dolazi u obzir. Uglavnom su obaveze po gradu, znam da bi mnogi predložili benzin, ali ipak više volim Nm i vuču dizela na umerenim obrtajima. Maksimalno 3000 eura po mogućstvu i manje. Performanse nisu ključne, ali neću mrcinu. Ostale stvari nebitne.

11. Nov 2018.
Učitaj još odgovora
Postavi pitanje preko 50.000 vozača odgovara
Top