Motor je u pitanju, elem, fali mi plocica na ramu i nece da me puste da prodjem tehnicki, ima neka solucija da mi naprave neku laznu ali ja ne zelim da posle imam problema sa tim, nego hocu da promenim ram, e sad koja je procedura posto sam nasao jedan na kupujemprodajem, ali lik je iz lazarevca i meni se iskreno ne ide tamo vec bi da mi ram posalje brzom postom, e sad kako da odradim prevod i kupoprodajni ugovor pod uslovom da ja ne idem tamo?
POSTOVANI,MOLIM VAS ZA SAVET. NEKI MANJI GRADSKI AUTO ZA SUPRUGU,AUTOMATIK,DIZEL ,OKO 3000/4000e. Nikada nisam imao automatik pa mi je svaki savet dobro dosao.
Neki Pežo 207 ili Citroen C3, oni imaju taj manje problematičan automatski menjač, ali samo dizel, pošto im se benzinci nisu nešto pokazali. Mada bi najbolje bilo da nauči da vozi sa ručnim menjačem, onda je izbor auta mnogo veći, a glavobolja oko menjača mnogo manja.
Kupio bih auto do 5000 eura. U neki da kazem uzi izbor su mi usli Audi A3, Fiat Bravo, Mercedes A i B klasa, Opel Astra H, pa mi treba savet koji auto da izaberem, s obzirom da prelazim godisnje oko 15000 km, a da nije preskup za odrzavanje, da nije potrosac veliki.
Mozda ce zvucati sad glupo preporucio bih ti ford mondea jer i ja vozim istog. 2008 god 2.0tdci imaces limuzinu komfornu, ne skupu za odrzavanje, pouzdan motor i kvalitet izrade na nivou pasata
Ovako nešto. Megan 3 1.5 dci, 90 ks. Siemens sistem ubrizgavanja, nema problema sa diznama, nema plivajući zamajac, vrlo ekonomičan, održvanje standard bez nekih skupocenih delova. Moderan auto, izuzetno dobar limarijski, udoban, prostran, registracija nije skupa... Za te pare po meni top ponuda
'www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14823753/renault-megane-15-dci-besprekoran'
Mislim da se to ne isplati jer je skupa guma, a za zimu nije dobra. Za ostale sezone je ok, ali za zimu je samo prve, eventualno druge zime neki minimum, nakon toga je kao letnja... Više se isplati da kupiš dva para letnjih i zimskih i da ih menjaš prema sezoni nego ovo.
Koji turbo benzinski motori novijih generacija su se dobro pokazali? Čuo sam za problem kod TSi (ulje i lanac), BMW lanac i čuo sam da su T-Jet i Ecoboost dobri. Zanimaju me ostali Reno TCe, Pežo HP, Kia T-Gdi, Mazda i ostali
Dobar je 1.2 tce, 4 cilindra za razliku od drugih sličnih koji imaju 3. Fiatovi MultiAir su dobri. Tce prve generacije i MultiAir nemaju direktno ubrizgavanje pa samim tim ni probleme u vezi sa tim. Reno je prošle godine izbacio novi 1.3 tce koji je još bolji, bolje karakteristike ima i manje troši,... napravljen u saradnji sa Mercedesom i Mitsubishi-jem, takođe 4 cilindra. 1.0 EcoBoost me nešto ne oduševljava, mada i on ide fino, iz dobru zvučnu izolaciju na normalnim brzinama može biti tih, relativno ekoničan, ali 3 cilindra nemaju neki rad, ipak ogromna je snaga od 125 ks za tako mali motor, ta razlika ima svoje posledice. THP i 1.2 TSI bih odbacio zbog velikog broja prijavljivanih kvarova, problama sa diznama, lancem, glavom... Ovi veći tsi 2.0 recimo, možda su bolji. 1.4 tsi 140 ks koji gasi dva cilindra u režimu laganije vožnje je jako ekonomičan, potrošnja može da se dovede na nivou dizela ako se vozi normalno. 0.9 tce nije dobar, za njega kažu da troši nenormalno, nema neke performanse. Uglavnom zavisi od motora do motora, ne može se generalizovari nijedna marka.Pročitaj više
Pravi auto za 7 putnika bi bio citroen C8 pezo 807,fiat ulyse...ista auta sa malim kozmetickim izmenama..u sustini psa automobil...klizna vrata ogromna..olaksavaju bili vadjenje deteta iz sedista ili ulaz odraslih putnika..u gradu nema problema sa parkiranjem izmedju 2 auta pa da ne mogu vrata da se... otvore dovoljno siroko..ovde su klizna..i realno bez problema 7 odraslih vozi..touran nije uopste ni blizu po gabaritima...a i c4 grand pikaso je samo produzen..nema bas visinu plafona za komotan ulazak..corola verso isto kao vw..zadnja sedista samo deca u nuznom zlu..realno mora da znaju deca sama i da se vezu udju izadju sem ako neces da radis gimnastikuPročitaj više
S obzirom na cene goriva želim da kupim auto koji relativno malo troši. Prelazim oko 15k km godišnje, samo dizel dolazi u obzir. Uglavnom su obaveze po gradu, znam da bi mnogi predložili benzin, ali ipak više volim Nm i vuču dizela na umerenim obrtajima. Maksimalno 3000 eura po mogućstvu i manje. Performanse nisu ključne, ali neću mrcinu. Ostale stvari nebitne.
Sajt Mojagaraza.rs koristi Cookie-je (kolačiće) da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazao personalizovan sadržaj i reklame, i omogućio druge funkcionalnosti koje sajt ne bi mogao da obezbedi bez cookie-ja (kolačića). Daljim korišćenjem sajta prihvatate Cooki-je (Kolačiće).
Saznajte više o Cookie-jima (kolačićima) ovde.
. . .pa braćo nemamo Tamiće u ponudi vozila . . .
Razlog za prijavu korisnika
Nema, to se više ne vozi, vrlo retko...
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Gde mogu naci desni far za kamion iveko eurokargo 1997 godiste
24. Maj 2020.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiĆao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Motor je u pitanju, elem, fali mi plocica na ramu i nece da me puste da prodjem tehnicki, ima neka solucija da mi naprave neku laznu ali ja ne zelim da posle imam problema sa tim, nego hocu da promenim ram, e sad koja je procedura posto sam nasao jedan na kupujemprodajem, ali lik je iz lazarevca i meni se iskreno ne ide tamo vec bi da mi ram posalje brzom postom, e sad kako da odradim prevod i kupoprodajni ugovor pod uslovom da ja ne idem tamo?
27. Mar 2020.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiUgovor ide kao kada kupuješ ceo motor. Nema veze što je samo ram, kompletan njegov motor prenosiš na svoje ime.
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
POSTOVANI,MOLIM VAS ZA SAVET. NEKI MANJI GRADSKI AUTO ZA SUPRUGU,AUTOMATIK,DIZEL ,OKO 3000/4000e. Nikada nisam imao automatik pa mi je svaki savet dobro dosao.
03. Dec 2019.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiNeki Pežo 207 ili Citroen C3, oni imaju taj manje problematičan automatski menjač, ali samo dizel, pošto im se benzinci nisu nešto pokazali. Mada bi najbolje bilo da nauči da vozi sa ručnim menjačem, onda je izbor auta mnogo veći, a glavobolja oko menjača mnogo manja.
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
502 Bad Gateway
Kupio bih auto do 5000 eura. U neki da kazem uzi izbor su mi usli Audi A3, Fiat Bravo, Mercedes A i B klasa, Opel Astra H, pa mi treba savet koji auto da izaberem, s obzirom da prelazim godisnje oko 15000 km, a da nije preskup za odrzavanje, da nije potrosac veliki.
02. Aug 2019.Hvala na pomoci
Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiMazda 3, 2009-2013 God. Benzin iskljucivo.
Razlog za prijavu korisnika
Mozda ce zvucati sad glupo preporucio bih ti ford mondea jer i ja vozim istog. 2008 god 2.0tdci imaces limuzinu komfornu, ne skupu za odrzavanje, pouzdan motor i kvalitet izrade na nivou pasata
Razlog za prijavu korisnika
Ovako nešto. Megan 3 1.5 dci, 90 ks. Siemens sistem ubrizgavanja, nema problema sa diznama, nema plivajući zamajac, vrlo ekonomičan, održvanje standard bez nekih skupocenih delova. Moderan auto, izuzetno dobar limarijski, udoban, prostran, registracija nije skupa... Za te pare po meni top ponuda
'www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14823753/renault-megane-15-dci-besprekoran'
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Michelin crossclimate iskustva?
05. Feb 2019.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiMislim da se to ne isplati jer je skupa guma, a za zimu nije dobra. Za ostale sezone je ok, ali za zimu je samo prve, eventualno druge zime neki minimum, nakon toga je kao letnja... Više se isplati da kupiš dva para letnjih i zimskih i da ih menjaš prema sezoni nego ovo.
Razlog za prijavu korisnika
Slažem se sa Bokijem. Za leto bolje prave letnje, a za zimu prave zimske gume.
Razlog za prijavu korisnika
Sta moze biti na fiatu puntu 3 1.3 mjt dizel ukljucuje mi se turbina tek na 3000 obrtaja a pre se ukljucivala na 1700-1800 obrtaja
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Koji turbo benzinski motori novijih generacija su se dobro pokazali? Čuo sam za problem kod TSi (ulje i lanac), BMW lanac i čuo sam da su T-Jet i Ecoboost dobri. Zanimaju me ostali Reno TCe, Pežo HP, Kia T-Gdi, Mazda i ostali
17. Jan 2019.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiDobar je 1.2 tce, 4 cilindra za razliku od drugih sličnih koji imaju 3. Fiatovi MultiAir su dobri. Tce prve generacije i MultiAir nemaju direktno ubrizgavanje pa samim tim ni probleme u vezi sa tim. Reno je prošle godine izbacio novi 1.3 tce koji je još bolji, bolje karakteristike ima i manje troši,... napravljen u saradnji sa Mercedesom i Mitsubishi-jem, takođe 4 cilindra. 1.0 EcoBoost me nešto ne oduševljava, mada i on ide fino, iz dobru zvučnu izolaciju na normalnim brzinama može biti tih, relativno ekoničan, ali 3 cilindra nemaju neki rad, ipak ogromna je snaga od 125 ks za tako mali motor, ta razlika ima svoje posledice. THP i 1.2 TSI bih odbacio zbog velikog broja prijavljivanih kvarova, problama sa diznama, lancem, glavom... Ovi veći tsi 2.0 recimo, možda su bolji. 1.4 tsi 140 ks koji gasi dva cilindra u režimu laganije vožnje je jako ekonomičan, potrošnja može da se dovede na nivou dizela ako se vozi normalno. 0.9 tce nije dobar, za njega kažu da troši nenormalno, nema neke performanse. Uglavnom zavisi od motora do motora, ne može se generalizovari nijedna marka.Pročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
ISKUSTVA : Koji je auto najbolje uzeti sa 7 sedista, da je benzinac, oko 4000e? Touran,C4 grand picasso,Corola Verso........
08. Dec 2018.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiPravi auto za 7 putnika bi bio citroen C8 pezo 807,fiat ulyse...ista auta sa malim kozmetickim izmenama..u sustini psa automobil...klizna vrata ogromna..olaksavaju bili vadjenje deteta iz sedista ili ulaz odraslih putnika..u gradu nema problema sa parkiranjem izmedju 2 auta pa da ne mogu vrata da se... otvore dovoljno siroko..ovde su klizna..i realno bez problema 7 odraslih vozi..touran nije uopste ni blizu po gabaritima...a i c4 grand pikaso je samo produzen..nema bas visinu plafona za komotan ulazak..corola verso isto kao vw..zadnja sedista samo deca u nuznom zlu..realno mora da znaju deca sama i da se vezu udju izadju sem ako neces da radis gimnastikuPročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Razmisli i o mercedesu vaneo.
Razlog za prijavu korisnika
Mislim da je Corola Verso najpouzdanija, mada se meni najviše sviđa C4 Grand Picasso.
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
S obzirom na cene goriva želim da kupim auto koji relativno malo troši. Prelazim oko 15k km godišnje, samo dizel dolazi u obzir. Uglavnom su obaveze po gradu, znam da bi mnogi predložili benzin, ali ipak više volim Nm i vuču dizela na umerenim obrtajima. Maksimalno 3000 eura po mogućstvu i manje. Performanse nisu ključne, ali neću mrcinu. Ostale stvari nebitne.
11. Nov 2018.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiGrande Punto 1.3 mjet
Razlog za prijavu korisnika
Peugeot 207 1.4 HDi
Razlog za prijavu korisnika
A 307 restayling 1.6 HDI 66kw kakav je? Potrošnja grad-otvoreno, održavanje?
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Sajt Mojagaraza.rs koristi Cookie-je (kolačiće) da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazao personalizovan sadržaj i reklame, i omogućio druge funkcionalnosti koje sajt ne bi mogao da obezbedi bez cookie-ja (kolačića). Daljim korišćenjem sajta prihvatate Cooki-je (Kolačiće). Saznajte više o Cookie-jima (kolačićima) ovde.