Megane 2 2005 1.5 dci 60kw.Kakav je to motor?Ima li plivajuci dpf filter?Cio sam da oce pumpa da izbaci neke opiljke i da sjebe dizne.Kakav je generlno auto sa ovim motorom?Hvala.
Мотор као мотор је добар. Верзије са Delphi common rail системом убризгавања горива имају проблем са пумпом високог притиска. Што значи да ће на неким примерцима да откаже, док на већини неће.
Где ће мотор од 80 коња да има пливајући замајац. :D
Ја бих гледао 1.9 или 2.0 за тај ауто, овај 1.5 од 80 ...коња је за неког Twinga који би возио почетник. 1.9 немају проблема са пумпом високог притиска. Неке верзије 1.9 имају и FAP (DPF), вероватно рестилизоване верзије са краја производње.Pročitaj više
Motor je super. Plivajući možda ima, možda nema - TO MORAŠ TI DA PROVERIŠ. DPF isto - možda ima, možda nema. Uzmeš VIN tj. broj šasije i proveriš u nekom servisu ili prodavnici delova.
Te opiljke je pumpa odavno izbacila i odradila dizne. Tebe to više ne čeka, osim ako neko nije parkirao auto i ost...avio ga dok ne sačeka nekog kupca. E u tom slučaju ne znam kako da se proveri. Generalno je auto sa ovim motorom fantastičan, osim ako ne naletiš na problematičan... Otprilike se na to svodi. I ja bih voleo da znam više, ali to je to.Pročitaj više
Reko Megane 2 2005 1.5 dci 60kw.Kakav je to motor?Jel ima plivajuci j dpf.Cuo sam kao bosh pupma oce da izbaci neke opiljke i da sjebe dizne a neko kaze da im je odlican i fa nema nikakvih zamerki.Hvala unapred
Pozdrav svima.
Kolega sa posla mi nudi renault megane karavan 2004godiste sa 1.5dci motorom od 74kw za cenu od 900eura.Cena je niska zbog toga sto automobil ima problema sa menjacem tacnije krci prilikom ubacivanja u drugu brzinu.Inace lepo upada samo sto zakrci tom prilikom.Sa ostalim brzinama je sve ok.Nasao sam drugi polovan menjac tako da bih menjac zamenio svakako iako mi kolega kaze da nije hitno.Automobil ima pravih 210.000 km,stavljan je na dijagnostiku ne pokazuje nijednu gresku.Lepo id...e,lepo ubrzava cak i vise nego solidno za 100konja.Inace znam da je auto lepo odrzavan i da mu je uvek na vreme radjen servis.Trenutno vozim wv polo clasic sa 1.4 motorom iz 96te godine,i prezadovoljan sam automobilom,a kupljen je od prvog vlasnika sa pravih 150.000km.
E sad za megana sam cuo sve i svasta jedni ga hvale,jedni kazu da je nepouzdan auto da se kvari non stop,da je skup za odrzavanje i tako dalje.kao i da ima navodno neku pumpu koja kada strada kosta nekih 500eura.Malo mi je nelogicno da za auto tog godista neki deo kosta toliko.
Do sada nisam imao iskustva sa francuskim automobilima pa rekoh da ovde pokrenem diskusiju.Uglavnom da li je taj auto bas toliko nepouzdan ili su to samo price i ono najvaznije Da li se isplati auto za taj novac s obzirom da ima taj problem s menjacem koji je resiv i imajuci u vidu da auto na dijagnostici ne pokazuje nijednu gresku i da znam kako je auto odrzavan i vozen.Pozdrav svima jos jednom i unapred hvala na savetima.Pročitaj više
Zdravo svima, imam megan 1.9dci, od ljeta kad sam ga kupio ima gresku DF 038 vec sada kako je temperatura jutarnja oko 10stepeni ujutro hladan start ima problem, vergla dobro ali prekida brzo i nastavlja sam pa upali iz 4 5 verglanja, ako bih ugrijao 4 5 puta bez verglanja pali iz prvog pokusaja, s tim sto se desava na samo hladan start i provjereni su grijaci akumulator 12.8v napon 2 mehanicara su gledali i kazu da moze biti kompjuter.
Da li je neko imao slicna iskustva ?
HVALA.
Pozdrav, planiram da kupim polovnog renault megane-a, 1.6 benzin, 2003. godište pa me zanimaju iskustva, da li mi preporučujete kupovinu ili zaobilazak ovog modela? Hvala unapred..
To je jedan od najboljih benzinaca u klasi. Naravno kao i svaki auto ima neke mane, ali generalno je veoma dobar. Motor je izuzetno dugotrajan i retko se kvari, limarija je vrlo otporna na koroziju, menjač je dobar, trapovi su osrednjeg kvaliteta, ali su jeftini za održavanje. Auto spada u jeftinije... po pitanju troškova redovnog održavanja i popravki. Što se mana tiče, najveća je varijabilna remenica bregaste koja košta oko 200 evra i neki prosečan vek trajanja je od 100 do 150 hiljada km, a njen kraj se prepoznaje po lupanju kada se hladan motor upali. Drugi čest problem je slot ključ - kartice koji nije skup, ali može napraviti neprijatan problem da se ne može pokrenuti auto. Taj problem nema verzija sa keyless uređajem jer nema slot već je dovoljno imati karticu u džepu ili bilo gde u autu. Inače Renoov keyless sistem je jedan od najboljih sa najmanje gešaka u radu, ali je ipak dodatna oprema i nema ga svaki. Takođe ponekad BSI može praviti probleme koji srećom ne ostavljaju na putu, ali mogu zakomplikovati upotrbu auta. BSI je kutija osigurača sa elktronikom i reletivno se jeftino može naći polovan deo. Najčešći kvar koji BSI ima je odbijanje startovanja motora, koji posle nekoliko restarta uspe da upali. Takođe kartica sa slotom se vremenom pohaba, po tome se može i videti koliko je auto zaista vožen. Ako je kartica realtivno sačuvana znači da je možda i kilometraža auta manja, naravno pod uslovom da ima dve originalne krartice uz auto. Inače kućište kartice se lako menja bez ikakvog kodiranja, elektronika unutra ostaje ista. Sve u svemu ovo su problemi koji se dešavaju kod nekih Megana, znači nije pravilo da se svaki obavezno kvari, možda se tvoj nikada ne pokvari, a možda je i već popravljan. Motor je inače malo lenj na nižim režimima zbog dužih prenosa, ali je zbog toga ekonomičan. Od 2006. ugrađen je 6-stepeni menjač koji ima kraće brzine. Udoban je, ima savršena sedišta, ima ogroman gepek (karavan) i bitna stavka je da motor odlično radi na plin.Pročitaj više
Pozdrav ljudi,jedno malo pitanje,cini mi se da mi na kolima predna desna i zadnja desna guma imaju po sarama kao stepenice,tj.da se stepenasto jedu. Svaka druga kockica je pojedena. Auto ne vuce ni u jednu stranu a gume sve su balansirane. Jel zna neko sta bi mozd mogao biti problem? Auto je Renault Megane karavan 1.5 dci 2005 god
Gledali su i trap,kazu da je ok,kedan vullanizer mi rece da moze da se desi da su gume same po sebi lose i da probam da stavim druge gume. Meni treba profil 195/65R15 a ja sam stavio 195/55R15. Kaze da moze i to biti uzrok
Pozdrav imam problem sa meganom,neradi instrument tabla sve je mrtvo,muzika ventilator klima ,gepek ostao zakljucan podizaci nerade,a auto normalno pali,
Normano kod megana 2.Upc mu se nalazi kod levog krila,jaca kisa ili pranje auta udje voda i napravi haos.To se najvise prodaje kod ovih sto rasturaju auta.Kada se osusi,mozda proradi
pozdrav, zeleo sam da kupim megana karavan 1.5 dci 101 ks.cuo sam da on nema plivajuci. na sta treba da obratim paznju prilikom kupovine? ceo zivot vozim 206... na koliko se radi veliki servis? kako se prepozna losa spula volaana?
Da mi je znati sta ce Vam disel!
1.5 je slab za karavana u dizel varijanti.
1.4 ili jos bolje 1.6 verzije benzinca su sigurnija i bolja kupovina. Ja sam imao 1.4 74kw I ide odlicno, vuce sa i bez klime isto a vuce I preko 130 (mislip povlaci, ide on do skoro 180).
Potrosnjom sam bio vise nego zadov...oljan, 6,2-6,5 do mora I nazad.Lokalni put oko 6 a grad zavisi od noge i kog grada, meni 8,5. Presao 80000 bez problema. Jedino me je pred prodaju zezala caura volana, cak i kada se zameni novom to vise ne radi, zezne se brzo (los kvalitet novih delova). Kao kupio sa 180000 iz CH a prodao sa 256000, odlicno me sluzio, samo servisi na vreme i sve je ok.Pročitaj više
Ima plivajuci..sta ti spulna pala na pamet..imas ih za 30 e polovnih koliko hoces..uglavnom pise servise,svetli air bag i ne radi tempomat..i naravno ako je mehanciki razjebana primetices sigurno..
Ps..gledaj posle 2006 god ako hoces zaista pouzdan auto..motore od 106ks i to je to..ili slabije one.....samo da nije delphi sistem..ali od 2006 mnogo bolja elektronika i uz to pouzdanost..ako planiras da uzmes megana za cenu 206..neces se bas slatko navozatiPročitaj više
Ne može da se meri atmosferski benzinac sa turbo-dizelom po obrtnom momentu . Mnogo bolje poteže 1.5 dci od 101 ks od bilo kog 1.4 ili 1.6 atmosferca , njima trebaju obrtaji da se pokažu. Takođe, oba ta benzinca po gradu su lagano preko 10 litara . Razlog za njihovu kupovinu može da se nađe sam...o ako se ugrađuje plin . Međutim, spomenuti motor 1.5 dci od 101 ks koliko mi je poznato ima plivajući zamajac . To je dosta jak motor sa pristojnim obrtnim momentom od oko 200 Nm .Pročitaj više
zavisi sve od motora u njemu.klasicni problemi su zamena prednjih sijalica,upc sa osiguracima koji se nalazi blizu levog krila i posle svake kise i pranja auta audje voda i problem sa elektronikom.zavisi koji motor hoces
CC je kabriolet. Mane su standardne za taj tip automobila, lupkanje krova, curenje vode, problem sa delovima za mehanizam krova. Takođe 100 kg više od hečbeka negativno utiče na ubrzanje i potrošnju goriva. Uživanje u vožnji bez krova ipak nema cenu. Ipak mislim da je bolji neki klasičan kabriolet s...a mekim krovom od kupe - kabrio verzija.Pročitaj više
Ljudi prosledjujem usluzno pitanje za komsije. Planiraju obnovu voznog parka, pa ih zanima da je prejaka cena za ovaj auto. Takodje i kakvo ie odrzavanje, da li skupo, generalno misljenje o autu. Hvala.
Ne vredi toliko, nema govora... Niži je pozadi nego što treba, znači da su opruge sabijene od tereta koji je vukao, desna prednja vrata su farbana, možda i blatobran, kilometraža je veća dosta od ostalih koji se mogu naći za manje para. Za 3000 evra može da kupi dobrog megana i plin da ugradi.
Sajt Mojagaraza.rs koristi Cookie-je (kolačiće) da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazao personalizovan sadržaj i reklame, i omogućio druge funkcionalnosti koje sajt ne bi mogao da obezbedi bez cookie-ja (kolačića). Daljim korišćenjem sajta prihvatate Cooki-je (Kolačiće).
Saznajte više o Cookie-jima (kolačićima) ovde.
Мотор као мотор је добар. Верзије са Delphi common rail системом убризгавања горива имају проблем са пумпом високог притиска. Што значи да ће на неким примерцима да откаже, док на већини неће.
Где ће мотор од 80 коња да има пливајући замајац. :D
Ја бих гледао 1.9 или 2.0 за тај ауто, овај 1.5 од 80 ...коња је за неког Twinga који би возио почетник. 1.9 немају проблема са пумпом високог притиска. Неке верзије 1.9 имају и FAP (DPF), вероватно рестилизоване верзије са краја производње.Pročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Motor je super. Plivajući možda ima, možda nema - TO MORAŠ TI DA PROVERIŠ. DPF isto - možda ima, možda nema. Uzmeš VIN tj. broj šasije i proveriš u nekom servisu ili prodavnici delova.
Te opiljke je pumpa odavno izbacila i odradila dizne. Tebe to više ne čeka, osim ako neko nije parkirao auto i ost...avio ga dok ne sačeka nekog kupca. E u tom slučaju ne znam kako da se proveri. Generalno je auto sa ovim motorom fantastičan, osim ako ne naletiš na problematičan... Otprilike se na to svodi. I ja bih voleo da znam više, ali to je to.Pročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
A 1.9 120ks ili 88kw.Idem sutra da gledam jednog kakav je sa tkm motorom 2005god.
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Reko Megane 2 2005 1.5 dci 60kw.Kakav je to motor?Jel ima plivajuci j dpf.Cuo sam kao bosh pupma oce da izbaci neke opiljke i da sjebe dizne a neko kaze da im je odlican i fa nema nikakvih zamerki.Hvala unapred
23. Jan 2023.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiĆao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Pozdrav svima.
05. Nov 2020.Kolega sa posla mi nudi renault megane karavan 2004godiste sa 1.5dci motorom od 74kw za cenu od 900eura.Cena je niska zbog toga sto automobil ima problema sa menjacem tacnije krci prilikom ubacivanja u drugu brzinu.Inace lepo upada samo sto zakrci tom prilikom.Sa ostalim brzinama je sve ok.Nasao sam drugi polovan menjac tako da bih menjac zamenio svakako iako mi kolega kaze da nije hitno.Automobil ima pravih 210.000 km,stavljan je na dijagnostiku ne pokazuje nijednu gresku.Lepo id... e,lepo ubrzava cak i vise nego solidno za 100konja.Inace znam da je auto lepo odrzavan i da mu je uvek na vreme radjen servis.Trenutno vozim wv polo clasic sa 1.4 motorom iz 96te godine,i prezadovoljan sam automobilom,a kupljen je od prvog vlasnika sa pravih 150.000km.
E sad za megana sam cuo sve i svasta jedni ga hvale,jedni kazu da je nepouzdan auto da se kvari non stop,da je skup za odrzavanje i tako dalje.kao i da ima navodno neku pumpu koja kada strada kosta nekih 500eura.Malo mi je nelogicno da za auto tog godista neki deo kosta toliko.
Do sada nisam imao iskustva sa francuskim automobilima pa rekoh da ovde pokrenem diskusiju.Uglavnom da li je taj auto bas toliko nepouzdan ili su to samo price i ono najvaznije Da li se isplati auto za taj novac s obzirom da ima taj problem s menjacem koji je resiv i imajuci u vidu da auto na dijagnostici ne pokazuje nijednu gresku i da znam kako je auto odrzavan i vozen.Pozdrav svima jos jednom i unapred hvala na savetima. Pročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiMoze biti da je samo sinhron problem sto se tice 2 brzine
Razlog za prijavu korisnika
Pumpa jeste skupa. Čim narod nešto priča, ne priča džabe sigurno.
Razlog za prijavu korisnika
Nešto mi to deluje jeftino bez obzira na menjač?
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Zdravo svima, imam megan 1.9dci, od ljeta kad sam ga kupio ima gresku DF 038 vec sada kako je temperatura jutarnja oko 10stepeni ujutro hladan start ima problem, vergla dobro ali prekida brzo i nastavlja sam pa upali iz 4 5 verglanja, ako bih ugrijao 4 5 puta bez verglanja pali iz prvog pokusaja, s tim sto se desava na samo hladan start i provjereni su grijaci akumulator 12.8v napon 2 mehanicara su gledali i kazu da moze biti kompjuter.
30. Okt 2020.Da li je neko imao slicna iskustva ?
HVALA.
Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiĆao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Pozdrav, planiram da kupim polovnog renault megane-a, 1.6 benzin, 2003. godište pa me zanimaju iskustva, da li mi preporučujete kupovinu ili zaobilazak ovog modela? Hvala unapred..
30. Jun 2020.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiTo je jedan od najboljih benzinaca u klasi. Naravno kao i svaki auto ima neke mane, ali generalno je veoma dobar. Motor je izuzetno dugotrajan i retko se kvari, limarija je vrlo otporna na koroziju, menjač je dobar, trapovi su osrednjeg kvaliteta, ali su jeftini za održavanje. Auto spada u jeftinije... po pitanju troškova redovnog održavanja i popravki. Što se mana tiče, najveća je varijabilna remenica bregaste koja košta oko 200 evra i neki prosečan vek trajanja je od 100 do 150 hiljada km, a njen kraj se prepoznaje po lupanju kada se hladan motor upali. Drugi čest problem je slot ključ - kartice koji nije skup, ali može napraviti neprijatan problem da se ne može pokrenuti auto. Taj problem nema verzija sa keyless uređajem jer nema slot već je dovoljno imati karticu u džepu ili bilo gde u autu. Inače Renoov keyless sistem je jedan od najboljih sa najmanje gešaka u radu, ali je ipak dodatna oprema i nema ga svaki. Takođe ponekad BSI može praviti probleme koji srećom ne ostavljaju na putu, ali mogu zakomplikovati upotrbu auta. BSI je kutija osigurača sa elktronikom i reletivno se jeftino može naći polovan deo. Najčešći kvar koji BSI ima je odbijanje startovanja motora, koji posle nekoliko restarta uspe da upali. Takođe kartica sa slotom se vremenom pohaba, po tome se može i videti koliko je auto zaista vožen. Ako je kartica realtivno sačuvana znači da je možda i kilometraža auta manja, naravno pod uslovom da ima dve originalne krartice uz auto. Inače kućište kartice se lako menja bez ikakvog kodiranja, elektronika unutra ostaje ista. Sve u svemu ovo su problemi koji se dešavaju kod nekih Megana, znači nije pravilo da se svaki obavezno kvari, možda se tvoj nikada ne pokvari, a možda je i već popravljan. Motor je inače malo lenj na nižim režimima zbog dužih prenosa, ali je zbog toga ekonomičan. Od 2006. ugrađen je 6-stepeni menjač koji ima kraće brzine. Udoban je, ima savršena sedišta, ima ogroman gepek (karavan) i bitna stavka je da motor odlično radi na plin.Pročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Pitanje za megan 1.6 16v 2005 god.
Sta mislis o njemu Boki?
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Pozdrav ljudi,jedno malo pitanje,cini mi se da mi na kolima predna desna i zadnja desna guma imaju po sarama kao stepenice,tj.da se stepenasto jedu. Svaka druga kockica je pojedena. Auto ne vuce ni u jednu stranu a gume sve su balansirane. Jel zna neko sta bi mozd mogao biti problem? Auto je Renault Megane karavan 1.5 dci 2005 god
07. Apr 2019.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiOteraj na dizalicu ili kanal da pogledaju trap. Tu rabotu ne bi trebali da naplate.
Razlog za prijavu korisnika
Gledali su i trap,kazu da je ok,kedan vullanizer mi rece da moze da se desi da su gume same po sebi lose i da probam da stavim druge gume. Meni treba profil 195/65R15 a ja sam stavio 195/55R15. Kaze da moze i to biti uzrok
Razlog za prijavu korisnika
fabricka guma za megana je 205/55R15... sigurno da postoji razlog zasto 205 a ne 195...
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Pozdrav imam problem sa meganom,neradi instrument tabla sve je mrtvo,muzika ventilator klima ,gepek ostao zakljucan podizaci nerade,a auto normalno pali,
07. Mar 2019.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiMožda UPC modul, on upravlja sa tim stvarima.
Razlog za prijavu korisnika
Dali ima tu neki osigurac ili je crkao UPC
Razlog za prijavu korisnika
Normano kod megana 2.Upc mu se nalazi kod levog krila,jaca kisa ili pranje auta udje voda i napravi haos.To se najvise prodaje kod ovih sto rasturaju auta.Kada se osusi,mozda proradi
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
pozdrav, zeleo sam da kupim megana karavan 1.5 dci 101 ks.cuo sam da on nema plivajuci. na sta treba da obratim paznju prilikom kupovine? ceo zivot vozim 206... na koliko se radi veliki servis? kako se prepozna losa spula volaana?
13. Feb 2019.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiDa mi je znati sta ce Vam disel!
1.5 je slab za karavana u dizel varijanti.
1.4 ili jos bolje 1.6 verzije benzinca su sigurnija i bolja kupovina. Ja sam imao 1.4 74kw I ide odlicno, vuce sa i bez klime isto a vuce I preko 130 (mislip povlaci, ide on do skoro 180).
Potrosnjom sam bio vise nego zadov...oljan, 6,2-6,5 do mora I nazad.Lokalni put oko 6 a grad zavisi od noge i kog grada, meni 8,5. Presao 80000 bez problema. Jedino me je pred prodaju zezala caura volana, cak i kada se zameni novom to vise ne radi, zezne se brzo (los kvalitet novih delova). Kao kupio sa 180000 iz CH a prodao sa 256000, odlicno me sluzio, samo servisi na vreme i sve je ok.Pročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Ima plivajuci..sta ti spulna pala na pamet..imas ih za 30 e polovnih koliko hoces..uglavnom pise servise,svetli air bag i ne radi tempomat..i naravno ako je mehanciki razjebana primetices sigurno..
Ps..gledaj posle 2006 god ako hoces zaista pouzdan auto..motore od 106ks i to je to..ili slabije one.....samo da nije delphi sistem..ali od 2006 mnogo bolja elektronika i uz to pouzdanost..ako planiras da uzmes megana za cenu 206..neces se bas slatko navozatiPročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Ne može da se meri atmosferski benzinac sa turbo-dizelom po obrtnom momentu . Mnogo bolje poteže 1.5 dci od 101 ks od bilo kog 1.4 ili 1.6 atmosferca , njima trebaju obrtaji da se pokažu. Takođe, oba ta benzinca po gradu su lagano preko 10 litara . Razlog za njihovu kupovinu može da se nađe sam...o ako se ugrađuje plin . Međutim, spomenuti motor 1.5 dci od 101 ks koliko mi je poznato ima plivajući zamajac . To je dosta jak motor sa pristojnim obrtnim momentom od oko 200 Nm .Pročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Poštovanje,da li je neko imao iskusto sa Meganom cc,ili je cuo neke njegove dobre tj lose karakteristike
25. Dec 2018.Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
Potvrdizavisi sve od motora u njemu.klasicni problemi su zamena prednjih sijalica,upc sa osiguracima koji se nalazi blizu levog krila i posle svake kise i pranja auta audje voda i problem sa elektronikom.zavisi koji motor hoces
Razlog za prijavu korisnika
CC je kabriolet. Mane su standardne za taj tip automobila, lupkanje krova, curenje vode, problem sa delovima za mehanizam krova. Takođe 100 kg više od hečbeka negativno utiče na ubrzanje i potrošnju goriva. Uživanje u vožnji bez krova ipak nema cenu. Ipak mislim da je bolji neki klasičan kabriolet s...a mekim krovom od kupe - kabrio verzija.Pročitaj više
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Ljudi prosledjujem usluzno pitanje za komsije. Planiraju obnovu voznog parka, pa ih zanima da je prejaka cena za ovaj auto. Takodje i kakvo ie odrzavanje, da li skupo, generalno misljenje o autu. Hvala.
05. Okt 2018.'www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13059277/renault-megane-16-sekvent'
Razlog za prijavu korisnika
Izaberi temu kojoj diskusija pripada
PotvrdiBice on dugo na oglasu kazi komsiji da ne zuri.
Razlog za prijavu korisnika
Covek napisao basnu o autu,a nigde ne spominje da hoce da da vin na proveru sto je najbitnije u celoj prici
Razlog za prijavu korisnika
Ne vredi toliko, nema govora... Niži je pozadi nego što treba, znači da su opruge sabijene od tereta koji je vukao, desna prednja vrata su farbana, možda i blatobran, kilometraža je veća dosta od ostalih koji se mogu naći za manje para. Za 3000 evra može da kupi dobrog megana i plin da ugradi.
Razlog za prijavu korisnika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
* Podaci koji su uneti sa komentarom na delu sajta za "Diskusije" ili "Fotografije" mogu biti javno prikazani na istoj. Podaci se čuvaju trajno.
Sajt Mojagaraza.rs koristi Cookie-je (kolačiće) da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazao personalizovan sadržaj i reklame, i omogućio druge funkcionalnosti koje sajt ne bi mogao da obezbedi bez cookie-ja (kolačića). Daljim korišćenjem sajta prihvatate Cooki-je (Kolačiće). Saznajte više o Cookie-jima (kolačićima) ovde.