Nebojsa Matic
ima pitanje o
Nebojsa Matic
ima pitanje o
100
Oceni ga i ti
Miki Milan
ima pitanje o
Miki Milan
ima pitanje o
Pozdrav, kada se gasi dpf na Fiat Grande Puntu, da li može prvo da se izgasi softverski a posle da se izvadi fizički, jer mi ne rade isti majstori razlika nekoliko dana?
03. Jun
zorangagic@gmail.com Gagic
ima pitanje o
zorangagic@gmail.com Gagic
ima pitanje o
Vozim Reno Senik 2012g 1.5dci problem je to što klima čas radi čas neradi nekada radi duže a nekada kraće i kada prestane da radi počne da greje kabinu. A timus mi je povremeno prestajao da greje kabinu. Dali je neko imao ovakav primer. Majstori hoće da menjaju sve prvo kompresor i hladnjak klime pa ako neradi i dalje onda ostalo da menjaju . A kada ih pitaš zašto da promenim dobar kompresor i hladnjak oni odgovaraju pa imaćeš novo. Zato ovde pitam .
31. Maj