Kvarovi | MojaGaraža Kvarovi | MojaGaraža
Objavi

Krckanje trapa vw tiguan mk2 4motion 2.0 TDI

26. Jun
Nebojsa Matic pre 24 sata

Ja se izvinjavam prvi put sam ovde pa sam sada video da nisam lepo objavio post. Naime imam problem sa mojim tiguanom. Cuje se neko skripanje ili krckanje, zvuk je malo specifican i prvo me je naveo da je problem u gornjem lezaju amortizera zato sto je zvuk bas tako kao da zaskripi guma pod pritisko...Pročitaj više

Nebojsa Matic pre 24 sata

Ja se izvinjavam prvi put sam ovde pa sam sada video da nisam lepo objavio post. Naime imam problem sa mojim tiguanom. Cuje se neko skripanje ili krckanje, zvuk je malo specifican i prvo me je naveo da je problem u gornjem lezaju amortizera zato sto je zvuk bas tako kao da zaskripi guma pod pritisko...Pročitaj više

Krckanje trapa vw tiguan mk2 4motion 2.0 TDI

26. Jun
Nebojsa Matic pre 24 sata

Ja se izvinjavam prvi put sam ovde pa sam sada video da nisam lepo objavio post. Naime imam problem sa mojim tiguanom. Cuje se neko skripanje ili krckanje, zvuk je malo specifican i prvo me je naveo da je problem u gornjem lezaju amortizera zato sto je zvuk bas tako kao da zaskripi guma pod pritisko...Pročitaj više

Nebojsa Matic pre 24 sata

Ja se izvinjavam prvi put sam ovde pa sam sada video da nisam lepo objavio post. Naime imam problem sa mojim tiguanom. Cuje se neko skripanje ili krckanje, zvuk je malo specifican i prvo me je naveo da je problem u gornjem lezaju amortizera zato sto je zvuk bas tako kao da zaskripi guma pod pritisko...Pročitaj više

Pozdrav, kada se gasi dpf na Fiat Grande Puntu, da li može prvo da se izgasi softverski a posle da se izvadi fizički, jer mi ne rade isti majstori razlika nekoliko dana?

03. Jun

Pozdrav, kada se gasi dpf na Fiat Grande Puntu, da li može prvo da se izgasi softverski a posle da se izvadi fizički, jer mi ne rade isti majstori razlika nekoliko dana?

03. Jun

Vozim Reno Senik 2012g 1.5dci problem je to što klima čas radi čas neradi nekada radi duže a nekada kraće i kada prestane da radi počne da greje kabinu. A timus mi je povremeno prestajao da greje kabinu. Dali je neko imao ovakav primer. Majstori hoće da menjaju sve prvo kompresor i hladnjak klime pa ako neradi i dalje onda ostalo da menjaju . A kada ih pitaš zašto da promenim dobar kompresor i hladnjak oni odgovaraju pa imaćeš novo. Zato ovde pitam .

31. Maj
Top