Zafira Tourer
(2012 - 2016)
U garaži
Lista aktivnosti
Vozim Reno Senik 2012g 1.5dci problem je to što klima čas radi čas neradi nekada radi duže a nekada kraće i kada prestane da radi počne da greje kabinu. A timus mi je povremeno prestajao da greje kabinu. Dali je neko imao ovakav primer. Majstori hoće da menjaju sve prvo kompresor i hladnjak klime pa ako neradi i dalje onda ostalo da menjaju . A kada ih pitaš zašto da promenim dobar kompresor i hladnjak oni odgovaraju pa imaćeš novo. Zato ovde pitam .
31. Maj
Vozim Reno Senik 2012g 1.5dci problem je to što klima čas radi čas neradi nekada radi duže a nekada kraće i kada prestane da radi počne da greje kabinu. A timus mi je povremeno prestajao da greje kabinu. Dali je neko imao ovakav primer. Majstori hoće da menjaju sve prvo kompresor i hladnjak klime pa ako neradi i dalje onda ostalo da menjaju . A kada ih pitaš zašto da promenim dobar kompresor i hladnjak oni odgovaraju pa imaćeš novo. Zato ovde pitam .
31. Maj
Potrebna mi je informacija koliko je cena zamene seta kvačila za Merivu 2011g. 1.3 CDTI
30. Aug 2024.
Potrebna mi je informacija koliko je cena zamene seta kvačila za Merivu 2011g. 1.3 CDTI
30. Aug 2024.
Imam Zafiru 2013g 2.0 dizel problem gubi mi rashladnu tečnost nemožemo da nađemo mesto curenja ceo sistem smo digli pod pritisak i pola sata je stajao taj pritisak vozili smo auto sa manometrom i pratili kako se kreće pritisak sve uredu nevide se nikakvi tragovi curenja tečnost u posudi padne do određenog nivoa i tu stoji tek se vidi pošto je posuda na jako nezgodnom mestu ako je neko imao taj problem neka mi javi biću mu zahvalan
13. Apr 2022.Kakvo je stanje oko hladnjakom egr-a ako je vec kuciste termostata ok
Najgore je to što antifriz može da se gubi na mestima koja uopšte ne mogu da se primete.
Провери експанзиону посуду за ситне пукотине на местима где је стегнуто црево.
Imam Zafiru 2013g 2.0 dizel problem gubi mi rashladnu tečnost nemožemo da nađemo mesto curenja ceo sistem smo digli pod pritisak i pola sata je stajao taj pritisak vozili smo auto sa manometrom i pratili kako se kreće pritisak sve uredu nevide se nikakvi tragovi curenja tečnost u posudi padne do određenog nivoa i tu stoji tek se vidi pošto je posuda na jako nezgodnom mestu ako je neko imao taj problem neka mi javi biću mu zahvalan
13. Apr 2022.Kakvo je stanje oko hladnjakom egr-a ako je vec kuciste termostata ok
Najgore je to što antifriz može da se gubi na mestima koja uopšte ne mogu da se primete.
Провери експанзиону посуду за ситне пукотине на местима где је стегнуто црево.