Prati ovaj model
Ostale fotke
Prati ovaj model
Ostale fotke
Odavno se nisam ovako prijatno iznenadio.
Vec neko vreme sam vlasnik ovog modela sa motorom 1.5dci 78kw 6 brzina
Pravi porodican auto,komforan,udoban i na 17icama(mada su 16 idealna mera),dosta opreme i relativno mlad auto za "malo" novca..
Pre njega sam vozio uglavnom 1.9jtd od 101 do 150ks..ovaj a...uto u proseku trosi 6 lagane a 6,5l malo jace voznje..dok mi je jtd trosio bar 8.5...prijatno i neocekivano
Sto se otvorenog puta tice razlika je od pola litra do litar.
Motor sa ovim ubrizgavanjem je pouzdan,tih i poprilicno rastegljiv..
Nije nesto brz ali je sasvim okej za normalnu voznju.
Kao manu bih naveo lazno precizan volan,navikao sam na prezicnije kod Alfe i Fiata
Nije najkvalitetnija plastika unutra ali ako je cuvan sasvim je okej
Iako je relativno mali motor nije bas pristupacan sto se tice rekreativnog zanimanja oko istotg..
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
za sada zadovoljan.
u voznji preko 120 trazi 6.brzinu
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Komfor,cena udobnost
Elektronika
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Jako udoban i pouzdan auto ima dovoljno mesta i nisu losi
Mana: skupi delovi
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
1.9 dci od 120 ks u ful opremi polukoza, samo redovno odrzavanje, menjanje sintetike na 10.000 iako se savetuje 15.000 ce produziti vek motora. Komfor i potrosnja su velike prednosti kao i mala cena oko 3.000e Gradska potrosnja oko 7-8 litara, otvorena oko 5. Auto ima snage na pretek a servisi su sa...da relativno jeftini. Zna da ode spulna volana oko 30e, takodje treba otvoriti sve dzekove od air baga, ocistiti i zatvoriti. Preporuka je da se dzekovi ciste bar jednom u 10 godina, na svim vozilima..
na nasim putevima i bager bi iskrivio gusenice...
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
1.9 dci od 120 ks u ful opremi polukoza, samo redovno odrzavanje, menjanje sintetike na 10.000 iako se savetuje 15.000 ce produziti vek motora. Komfor i potrosnja su velike prednosti kao i mala cena oko 3.000e Gradska potrosnja oko 7-8 litara, otvorena oko 5. Auto ima snage na pretek a servisi su sa...da relativno jeftini. Zna da ode spulna volana oko 30e, takodje treba otvoriti sve dzekove od air baga, ocistiti i zatvoriti. Preporuka je da se dzekovi ciste bar jednom u 10 godina, na svim vozilima..
na nasim putevima i bager bi iskrivio gusenice...
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Vozim ga godinu , nisam imao ni jedan problem. Samo redovan servis . 1.5dci 60kw.
Izuzetno malo trosi! 4.2 na otvoreno po gradu oko 5.5 :)
nema, za sada... Mozda malo tvrdja sjedista
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
Imam megan karavan 120 ks,vozim ga vec cetiri godine,kupljen sa 160000 ,sada ima 230000,redovno odrzavan,jedan kraj letve volana,prednji diskovi,plocice itd.
Izuzetno pouzan automobil,startan,dosta prostora,pravi porodicni auto,potrosnja 5-6 litara.
Auto put ispod 5 do 130km/h,sve u svemu auto za sv...aku preporuku,sada bih ga udomio a dvoumim se izmedju megana 3 ili senika.
Za predjenih 70000 naveo bih tezu zamenu sijalica,narocito prednjih migavaca,ostalo za svaku pohvalu i preporuku
Ćao, kakva je tvoja veza sa ovim modelom?
tek sam uzeo 1,5 dci 2004 za sada taman kakav mi treba porodican auto sa dosta komfora i udobnosti .Lak za upravljanje pouzdan u preticanju sve u svemu prvi utisci jako dobri sve pohvale
za sada nisam primetio Kod mene malo brljavi senzor za temperaturu pa vozim na -37 valjda ce da otopli videcu jos mora da ima i ovaj auto neku manu
Sajt Mojagaraza.rs koristi Cookie-je (kolačiće) da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazao personalizovan sadržaj i reklame, i omogućio druge funkcionalnosti koje sajt ne bi mogao da obezbedi bez cookie-ja (kolačića). Daljim korišćenjem sajta prihvatate Cooki-je (Kolačiće). Saznajte više o Cookie-jima (kolačićima) ovde.
Zna li se do koje godine je imao problema sa ubrizgavanjem?
Razlog za prijavu korisnika